Aktualności
Statut PTH
Władze PTH Oddział w Szczecinie
Sprawozdanie z działalności
Odczyty i prelekcje
Olimpiada historyczna
Dydaktyka historii
Koła terenowe
Publikacje
Linki dla historyków
Kontakt
 

 

Lista osób zakwalifikowanych do etapu ustnego

eliminacji okręgowych 38 olimpiady Historycznej

 

                    Nazwisko i imię                         szkoła

                    Brzóska Grzegorz                        II LO w Szczecinie

                    Buczek Łukasz                            I LO w Stargardzie

                    Dudek Dominik                           II LO w Koszalinie

                    Dulek Piotr                                  I LO w Koszalinie

                    Fortuniak Ewelina                        II LO w Koszalinie

                    Grabarczyk Mateusz                    XIII LO w Szczecinie

                    Jagodziński Michał                       I LO w Koszalinie

                    Łukomska Paulina                       XIII LO w Szczecinie

                    Mądraszewski Szymon                II LO w Szczecinie

                    Niewiadomski Igor                      XIII LO w Szczecinie

                    Pacholski Bartosz                        XIII LO w Szczecinie

                    Pawelczak Jakub                         XIII LO w Szczecinie

                    Piecyk Arkadiusz                         ZS w Kołobrzegu

                    Popow Szymon                           XIII LO w Szczecinie

                    Rafałowski Maciej                       XIII LO w Szczecinie

                    Rakoczy Anna                             II LO w Koszalinie

                    Sikora Michał                              I LO w Koszalinie

                    Strzałkowska Dorota                   I LO w Koszalinie

                    Wilczyński Zbigniew                    IV LO w Szczecinie

                    Zarzycki Rafał                             KLO w Szczecinie

                    Zgoda Katarzyna                         ZSP w Chojnie

 

Eliminacje ustne rozpoczną się 13 stycznia 2012 r. (piątek) o godz. 9.00 w sali nr 067

w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych US, ul. Krakowska 71-79.