Aktualności
Statut PTH
Władze PTH Oddział w Szczecinie
Sprawozdanie z działalności
Odczyty i prelekcje
Olimpiada historyczna
Regulamin
Wzory dokumentów
Wyniki eliminacji okręgowych
Tematy prac pisemnych
Zagadnienia XIX i XX wiek
Zagadnienia czasy nowożytne
Zagadnienia starożytność i średniowiecze
Dydaktyka historii
Koła terenowe
Publikacje
Linki dla historyków
Kontakt
 

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW XXXVII OLIMPIADY HISTORYCZNEJ

 

Drodzy Uczestnicy! Szanowni Opiekunowie!

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznych

eliminacjach szkolnych Olimpiady Historycznej!

 

Uczestników Olimpiady, którzy zgodnie z regulaminem otrzymali minimum 42 punkty z pracy pisemnej zapraszamy na pisemną część eliminacji okręgowych, które odbędą się 8 stycznia 2011 r. o godzinie 10.00 w budynku Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych US, ul. Krakowska 71-79 w Szczecinie – I piętro.

W czasie trwania eliminacji pisemnych nauczycieli i opiekunów zapraszamy na spotkanie przy kawie w sali 065.

 

 

PROTOKÓŁ

 

Do etapu pisemnego eliminacji szkolnych XXXVII Olimpiady Historycznej zostało zgłoszonych 155 prac. Do udziału w eliminacjach okręgowych Komisja Okręgowa Olimpiady Historycznej w Szczecinie zakwalifikowała 52 osoby, które uzyskały minimum 42 punkty z pracy pisemnej:

           

 

Wyniki eliminacji szkolnych 37 Olimpiady Historycznej

 

                  1.Burczyńska Jagoda          Koszalin II LO

                  2.Cieniewski Szymon          Szczecin LO 2

                  3. Dybowska Paula             Szczecinek I LO

                  4. Głowacki Kacper            Szczecin LO 13

                  5. Grabarczyk Mateusz      Szczecin LO 13

                  6. Gryczka Katarzyna         Kołobrzeg ZSO

                  7. Guzikowski Jakub           Szczecin LO 13

                  8. Jachymiak Marta           Koszalin II LO

                  9. Jadwiżyc Marcin             Szczecinek I LO

                  10. Jagodziński Michał       Koszalin I LO

                  11. Jakimiec Bartosz          Szczecin LO 2

                  12. Janowicz Michał            Szczecin LO 2

                  13. Kaciniel Adriana           Koszalin II LO

                  14. Kaleta Łukasz               Kamień Pomorski

                  15. Karp Jacek                    Szczecin, LO 9

                  16. Klimczak Mateusz        Szczecin LO 13

                  17. Komorowski Kacper     Szczecin LO 13

                  18. Kowalski Krystian        Szczecin LO 2

                  19. Lesiak Bartosz              Wałcz

                  20. Łysakowska Agata       Szczecin LO 2

                  21. Maciulewicz Alicja        Koszalin II LO

                  22. Mądraszewski Szymon Szczecin LO 2

                  23. Mikołajczyk Bartosz     Koszalin II LO

                  24. Minda Małgorzata        Nowogard, ZSO 2

                  25. Nierzwicki Maciej         Koszalin II LO

                  26. Niewiadomski Igor        Szczecin LO 13

                  27. Nowak Aleksandra       Koszalin II LO

                  28. Nowosad Joanna           Szczecin LO 2

                  29. Osiów Dawid                 Biały Bór, ZS

                  30. Pacholski Bartosz         Szczecin LO 13

                  31. Patek Ewelina               Kołobrzeg ZSO

                  32. Pawelczak Jakub           Szczecin LO 13

                  33. Pers Paulina                  Kołobrzeg ZSO

                  34. Piecyk Arkadiusz          Kołobrzeg II LO

                  35. Pieróg Milena               Szczecin LO 12

                  36. Pieszko Łukasz             Szczecin, KLO

                  37. Płóciennik Wojciech      Koszalin II LO

                  38. Popow Szymon               Szczecin LO 13

                  39. Raczak Bogumił            Szczecin, ZSBud.

                  40. Rafałko Milena             Kołobrzeg ZSO

                  41. Sanocki Sebastian         Kołobrzeg ZSO

                  42. Smoleńska Agnieszka   Koszalin II LO

                  43. Stanilewicz Konrad       Szczecinek I LO

                  44. Suchanecki Przemysław  Szczecin LO 4

                  45. Synowicz Maciej           Szczecin LO 13

                  46. Szulc Maciej                  Szczecin KLO

                  47. Szymański Robert         Szczecin LO 2

                  48. Świeżewska Karolina    Koszalin II LO

                  49. Wilczyński Zbigniew     Szczecin LO 4

                  50. Wiszniewski Brajan      Koszalin I LO

                  51. Wiśniewski Adam         Szczecin LO 2

                  52. Witek Łukasz                Biały Bór LO 1

 

Przewodniczący Komitet Okręgowego

Olimpiady Historycznej w Szczecinie

dr hab. prof. US Adam Makowski